STREFA PARTNERA

Montaż Radiotelefonu CB

Oferujemy wykonanie montażu radia CB wraz z instalacją zasilającą oraz instalacją antenową. Przy montażu radia CB bardzo ważne jest wybranie odpowiedniego miejsca na jego zamontowanie. Radio CB musi być w miejscu podręcznym, i jednocześnie nie przeszkadzającym dla kierowcy. Nasi montażyści posiadają wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu zawsze doradzą gdzie najlepiej zamontować radio, a potem wykonają taki montaż.

Specjalizujemy się w montażach samochodów luksusowych i wiemy że w takich autach odpowiednie dopasowanie miejsca montażu jest wyjątkowo ważne. Kolejnym elementem montażu jest wykonanie instalacji antenowej. Do radia CB często stosowane są anteny magnetyczne i dlatego też wykonanie odpowiedniej instalacji antenowej jest absolutnie konieczne aby wykorzystać wszystkie zalety anteny magnetycznej. Jedną z takich zalet jest jej mobilność i instalacja antenowa musi być taka aby w żaden sposób jej nie ograniczać. Innym aspektem instalacji antenowej w przypadku anteny na magnesie jest odpowiednie zabezpieczenie lakieru auta aby nie porysował się od przyczepionej anteny.

Wszystkie powyższe czynności i aspekty montażu jako osoby z wieloletnim doświadczeniem i zapleczem tysięcy montaży mamy opanowane do perfekcji.