STREFA PARTNERA

Montaż Radiotelefonu

Oferujemy wykonanie montażu radiotelefonu wraz z instalacją zasilającą oraz instalacją antenową.

Montaże wykonujemy w każdym samochodzie. Jako firma wywodząca się z radiołączności posiadamy wszelkie potrzebne urządzenia konieczne do wykonania profesjonalnych pomiarów w trakcie, i po montażu w celu zapewnienia poprawności działania radiotelefonu.

W skład instalacji radiotelefonu wchodzą następujące elementy:

  • Instalacja radiotelefonu – urządzenie musi być zamontowane w aucie w taki sposób aby być poręczne, a jednocześnie nie przeszkadzać kierowcy. Z tego powodu posiadamy szeroki zakres różnego rodzaju uchwytów do radiotelefonów, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych montażystów, wybór miejsca na instalację radiotelefonu nigdy nie stanowi problemu.
  • Instalacja zasilająca – w zależności od instalacji rodzaju instalacji zasilającej zastosowanej w pojeździe (12V / 24V, oraz stopień zaszumienia) wykonujemy bezpośrednie podłączenie do akumulatora poprzez dedykowane bezpieczniki w zależności od radiotelefonu, lub poprzez przetwornicę dzięki której uzyskujemy parametry zasilania wymagane przez radiotelefon.
  • Instalacja antenowa – najważniejsza część całej instalacji. Jako firma mocno powiązana z radiokomunikacją mamy zarówno wiedzę jak i lata doświadczeń, potrzebne do tego aby wykonana przez nas instalacja antenowa spełniała wszelkie normy i potrzeby do prawidłowego działania radiotelefonu.