STREFA PARTNERA

Kasy fiskalne

Na rynku urządzeń fiskalnych istniejemy od wielu lat. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, naszym klientom możemy zaoferować wszelkie rozwiązania fiskalne, dopasowane do rodzaju prowadzonej działalności.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kas fiskalnych, w której znajdują się najbardziej popularne i niezawodne urządzenia, posiadające Świadectwo Homologacji wydane przez Ministerstwo Finansów.

Oprócz możliwości zakupu, zapewniamy kompletny serwis sprzedawanych przez nas urządzeń. Służymy pomocą w zakresie napraw, przeglądów okresowych i szkoleń z obsługi sprzedawanych urządzeń. Dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi wykonywane były na najwyższym poziomie.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu pod numerem 12 635 14 00.

Kasy dla lekarzy Specjalistyczne kasy MED
Kasy dla prawników Perfekcyjne do biura
Kasy dla usług Dostosowane dla Ciebie
Kasy TAXI Dla każdego samochodu

DORADZTWO

Znając branże działalności i osobiste preferencje użytkownika możemy zaproponować rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb.

FISKALIZACJA I ZGŁOSZENIE

Fiskalizujemy wszystkie oferowane przez nas kasy fiskalne. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia. Naszym klientom zapewniamy pomoc w wypełnianiu dokumentów zgłoszeniowych do Urzędu Skarbowego oraz podania o zwrot (przygotowujemy w całości gotowe i wypełnione druki).

EKSPLOATACJA I SERWIS

Nasz serwis posiada części potrzebne do napraw wszystkich kas znajdujących się w naszej ofercie. Dokładamy wszelkich starań aby ew. usterki usuwać na bieżąco, nie narażając klientów na długi czas oczekiwania na naprawę.

DOJAZD DO KLIENTA

Aby ułatwić współpracę oferujemy możliwość dojazdu naszych konsultantów i serwisantów do klienta. Zadzwoń do nas a zaproponujemy wygodną formę współpracy.