STREFA PARTNERA

Kasy dla prawników

DOJAZD DOKLIENTA

Aby ułatwić współpracę oferujemy możliwość dojazdu naszych konsultantów i serwisantów do klienta. Prosimy o kontakt a zaproponujemy wygodną formę współpracy.

DOKUMENTY I SZKOLENIE

Zapewniamy naszym klientom gotowe dokumenty do Urzędu Skarbowego oraz podania o zwrot (przygotowujemy w całości gotowe i wypełnione druki). Dodatkowo zapewniamy szkolenie z zakresu obsługi i eksploatacji kasy fiskalnej aby wdrożenie użytkowania kasy fiskalnej przebiegło szybko i sprawnie.

NIEZAWODNOŚĆ

Jako firma działająca od lat w branży kas fiskalnych oferujemy naszym klientom urządzenia niezawodne i przetestowane. Mimo tego gdy nastąpi konieczność wykonania działań serwisowych jesteśmy gotowi podjąć je natychmiast. Mamy bogato wyposażony serwis i wysokiej klasy specjalistów elektroników.

Dla prawników.

Jako firma świadoma potrzeb rynku, przygotowaliśmy w naszej ofercie kasy fiskalne dedykowane dla przedstawicieli kancelarii prawnych.

Oferujemy kasy o intuicyjnej obsłudze i zaawansowanych możliwościach technologicznych. Niezawodność i prostota użytkowania to cechy konieczne do dynamicznego prowadzenia działalności. Takie właśnie urządzenia Państwu proponujemy, dodatkowo zapewniamy rzetelne i konkretne szkolenie z zakresu użytkowania i eksploatacji kas fiskalnych. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać email a nasi konsultanci zaproponują dogodną formę współpracy. Możemy wszelkie formalności i czynności związane z zakupem kasy fiskalnej przeprowadzić w miejscu wskazanym przez Państwo.