STREFA PARTNERA

Kasy dla prawników

DOJAZD DOKLIENTA

Aby ułatwić współpracę oferujemy możliwość dojazdu naszych konsultantów i serwisantów do klienta. Prosimy o kontakt a zaproponujemy wygodną formę współpracy.

DOKUMENTY I SZKOLENIE

Zapewniamy naszym klientom gotowe dokumenty do Urzędu Skarbowego oraz podania o zwrot (przygotowujemy w całości gotowe i wypełnione druki). Dodatkowo zapewniamy szkolenie z zakresu obsługi i eksploatacji kasy fiskalnej aby wdrożenie użytkowania kasy fiskalnej przebiegło szybko i sprawnie.

NIEZAWODNOŚĆ

Jako firma działająca od lat w branży kas fiskalnych oferujemy naszym klientom urządzenia niezawodne i przetestowane. Mimo tego gdy nastąpi konieczność wykonania działań serwisowych jesteśmy gotowi podjąć je natychmiast. Mamy bogato wyposażony serwis i wysokiej klasy specjalistów elektroników.

Dla prawników.

Jako firma świadoma potrzeb rynku, przygotowaliśmy w naszej ofercie kasy fiskalne dedykowane dla przedstawicieli kancelarii prawnych.

Oferujemy kasy o intuicyjnej obsłudze i zaawansowanych możliwościach technologicznych. Niezawodność i prostota użytkowania to cechy konieczne do dynamicznego prowadzenia działalności. Takie właśnie urządzenia Państwu proponujemy, dodatkowo zapewniamy rzetelne i konkretne szkolenie z zakresu użytkowania i eksploatacji kas fiskalnych. Wystarczy do nas zadzwonić lub napisać email a nasi konsultanci zaproponują dogodną formę współpracy. Możemy wszelkie formalności i czynności związane z zakupem kasy fiskalnej przeprowadzić w miejscu wskazanym przez Państwo.

NANO E LEX - Novitus

 • Opis NANO E LEX - Novitus

  Nano E lex to najlepsza i najczęściej wybierana kasa fiskalna dla usług prawniczych.

  Nowoczesna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, a zarazem jedna z najmniejszych na rynku i jedyna kasa przenośna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia MF z dnia 28 listopada 2008 r. Najważniejszą zaletą kasy fiskalnej NANO E są jej gabaryty, kształt, wyjątkowa poręczność konstrukcji i bardzo wydajne zasilanie akumulatorowe. Dodatkowo, kasy z najnowszą homologacją Prezesa Głównego Urzędu Miar z 2014 roku posiadają jeszcze więcej nowoczesnych funkcji, niż wcześniej sprzedawane kasy Nano E.

 • Realny koszy dla płatnika VATu: 357,8 zł

  Cena brutto kasy1586,7 zł
  Zwrot z US700 zł
  Podatek VAT296,7 zł
  Podatek 18%232,2 zł
  Realny koszt357,8 zł
 • Realny koszy dla działalności zwolnionej z VATu: 654,5 zł

  Cena brutto kasy1586,7 zł
  Zwrot z US700 zł
  Podatek 18%232,2 zł
  Realny koszt654,5 zł