STREFA PARTNERA

Kasy dla usług

DOJAZD DO
KLIENTA

Aby ułatwić współpracę oferujemy możliwość dojazdu naszych konsultantów i serwisantów do klienta. Zadzwoń do nas a zaproponujemy wygodną formę współpracy.

NISKA
CENA

Dzięki szerokiemu asortymentowi oferujemy naszym klientom kasy fiskalne z całego zakresu cenowego. Zarówno mała tania kasa fiskalna którą posiadamy w naszej ofercie, oraz urządzenia większe i bardziej zaawansowana dostępne są w niskich cenach.

FISKALIZACJA
I ZGŁOSZENIE

Fiskalizujemy wszystkie oferowane przez nas kasy fiskalne. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia. Naszym klientom zapewniamy pomoc w wypełnianiu wszystkich dokumentów zgłoszeniowych do Urzędu Skarbowego oraz podania o zwrot (przygotowujemy w całości gotowe i wypełnione druki).

RZETELNE
SZKOLENIE

Gwarantujemy pomoc w nauce obsługi i eksploatacji zakupionych u nas kas fiskalnych. Przeprowadzamy szkolenia oraz zapewniamy wsparcie telefoniczne przez cały czas ich eksploatacji. Szkolenia są łatwe, szybkie i skuteczne.

Dla osób prowadzących małe przedsiębiorstwa.

Wiemy jak ważna w pracy jest niezawodność i dlatego oferujemy zakup kasy fiskalnej od firmy która stawia przede wszystkim na solidność.

Posiadamy w naszym asortymencie różne rodzaje kas fiskalnych dostosowanych do potrzeb każdego przedsiębiorcy. Możemy zaproponować duże kasy sklepowe, średnie kasy potrzebne do prowadzenia wszelkiego rodzaju usług ale w naszej ofercie występuje również mała i tania kasa fiskalna. Nasi pracownicy posiadają szeroką wiedzę z zakresu sprzedaży i serwisu kas fiskalnych. Części zamienne dostępne są "od ręki" dzięki czemu większość napraw wykonujemy tego samego dnia.

NANO E - Novitus

 • Opis NANO E - Novitus

  Nowoczesna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, a zarazem jedna z najmniejszych na rynku i jedyna kasa przenośna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia MF z dnia 28 listopada 2008 r. Najważniejszą zaletą kasy fiskalnej NANO E są jej gabaryty, kształt, wyjątkowa poręczność konstrukcji i bardzo wydajne zasilanie akumulatorowe. Dodatkowo, kasy z najnowszą homologacją Prezesa Głównego Urzędu Miar z 2014 roku posiadają jeszcze więcej nowoczesnych funkcji, niż wcześniej sprzedawane kasy Nano E.

 • Realny koszy dla płatnika VATu: 357,8 zł

  Cena brutto kasy1586,7 zł
  Zwrot z US700 zł
  Podatek VAT296,7 zł
  Podatek 18%232,2 zł
  Realny koszt357,8 zł
 • Realny koszy dla działalności zwolnionej z VATu: 654,5 zł

  Cena brutto kasy1586,7 zł
  Zwrot z US700 zł
  Podatek 18%232,2 zł
  Realny koszt654,5 zł

MAŁA PLUS - NOVITUS

 • Opis MAŁA PLUS - NOVITUS

  Kasa fiskalna MAŁA PLUS (rozbudowana wersja kasy MAŁA) - to zaawansowany technologicznie produkt, przeznaczony dla niewielkich punktów sprzedaży. Nowoczesny design, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz zastosowanie podzespołów najwyższej jakości sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych. Dzięki kompaktowym wymiarom kasa nie zabierze dużo miejsca na – często ograniczonej – powierzchni stanowiska sprzedaży.

 • Realny koszy dla płatnika VATu: 37,18 zł

  Cena brutto kasy1105,77 zł
  Zwrot z US700 zł
  Podatek VAT206,77 zł
  Podatek 18%161,82 zł
  Realny koszt37,18 zł
 • Realny koszy dla działalności zwolnionej z VATu: 243,95 zł

  Cena brutto kasy1105,77 zł
  Zwrot z US700 zł
  Podatek 18%161,82 zł
  Realny koszt243,95 zł

Elzab MINI (511 PLU)

Maluch E.KO - Datecs

 • Opis Maluch E.KO - Datecs

  DATECS MALUCH E.KO to mobilna kasa z kopią elektroniczną. Ergonomiczna obudowa, trwały i wydajny akumulator (Li-Ion), możliwość pracy w temperaturze od -5 C do + 40 stopni C, sprawiają, że doskonale nadaje się do pracy w handlu obwoźnym, w małych placówkach handlowych i usługowych oraz w kasach biletowych.

 • Realny koszy dla płatnika VATu: 66 zł

  Cena brutto kasy1149 zł
  Zwrot z US700 zł
  Podatek VAT214,85 zł
  Podatek 18%168,15 zł
  Realny koszt66 zł
 • Realny koszy dla działalności zwolnionej z VATu: 280,85 zł

  Cena brutto kasy1149 zł
  Zwrot z US700 zł
  Podatek 18%168,15 zł
  Realny koszt280,85 zł

FAREX Perła