STREFA PARTNERA

Kasy dla usług

DOJAZD DO
KLIENTA

Aby ułatwić współpracę oferujemy możliwość dojazdu naszych konsultantów i serwisantów do klienta. Zadzwoń do nas a zaproponujemy wygodną formę współpracy.

NISKA
CENA

Dzięki szerokiemu asortymentowi oferujemy naszym klientom kasy fiskalne z całego zakresu cenowego. Zarówno mała tania kasa fiskalna którą posiadamy w naszej ofercie, oraz urządzenia większe i bardziej zaawansowana dostępne są w niskich cenach.

FISKALIZACJA
I ZGŁOSZENIE

Fiskalizujemy wszystkie oferowane przez nas kasy fiskalne. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia. Naszym klientom zapewniamy pomoc w wypełnianiu wszystkich dokumentów zgłoszeniowych do Urzędu Skarbowego oraz podania o zwrot (przygotowujemy w całości gotowe i wypełnione druki).

RZETELNE
SZKOLENIE

Gwarantujemy pomoc w nauce obsługi i eksploatacji zakupionych u nas kas fiskalnych. Przeprowadzamy szkolenia oraz zapewniamy wsparcie telefoniczne przez cały czas ich eksploatacji. Szkolenia są łatwe, szybkie i skuteczne.

Dla osób prowadzących małe przedsiębiorstwa.

Wiemy jak ważna w pracy jest niezawodność i dlatego oferujemy zakup kasy fiskalnej od firmy która stawia przede wszystkim na solidność.

Posiadamy w naszym asortymencie różne rodzaje kas fiskalnych dostosowanych do potrzeb każdego przedsiębiorcy. Możemy zaproponować duże kasy sklepowe, średnie kasy potrzebne do prowadzenia wszelkiego rodzaju usług ale w naszej ofercie występuje również mała i tania kasa fiskalna. Nasi pracownicy posiadają szeroką wiedzę z zakresu sprzedaży i serwisu kas fiskalnych. Części zamienne dostępne są "od ręki" dzięki czemu większość napraw wykonujemy tego samego dnia.