STREFA PARTNERA

Kasy Taxi

Oferujemy kasy fiskalne stosowane w taxi. Zapewniamy ciągłą sprzedaż, pełny serwis oraz części zamienne.

Posiadamy w naszej ofercie kasy fiskalne najlepszych polskich producentów kas fiskalnych takich jak:

  • Novitus (kasa Vega).
  • Elzab (kasa Teta).

Nasi pracownicy posiadają szeroką wiedzę z zakresu sprzedaży i serwisu kas fiskalnych do taxi. Części zamienne dostępne są "od ręki".


ZAKUP

Znając specyfikę zakupu i użytkowania mogą zaproponować rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz bezpłatne szkolenie po instalacji w pojeździe.

FISKALIZACJA I ZGŁOSZENIE

Fiskalizujemy wszystkie oferowane przez nas kasy fiskalne. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia. Naszym klientom zapewniamy pomoc w wypełnianiu wszystkich dokumentów zgłoszeniowych do Urzędu Skarbowego oraz podania o zwrot (przygotowujemy w całości gotowe i wypełnione druki).

EKSPLOATACJA I SERWIS

Nasz serwis posiada części potrzebne do napraw wszystkich kas znajdujących się w naszej ofercie. Dokładamy wszelkich starań aby ew. usterki usuwać na bieżąco, nie narażając kierowcy na długi czas oczekiwania na naprawę.

Posiadamy status serwisu producenckiego kas ELZAB TETA.

PRZEGLĄDY KASY TAXI

Kasy taxi muszą być poddawane przeglądom okresowym przy każdej legalizacji taksometru, nie rzadziej niż co dwa lata. Proponujemy dogodny sposób dokonywania opłat za przeglądy nie narażający kierowcy na nadmierne koszty w przypadku np. zmiany samochodu, bądź awarii taksometru.